SGCBL HIGH SCHOOL A
MAJOR TRANSACTIONS
08/19/2041
 
Thursday, July 18th, 2041
Angband HS Skeeters: Signed manager Phantai Fithraldor.
Monday, June 24th, 2041
Calembel HS Skylines: Signed manager Glodunter Beadriel.
Sunday, June 23rd, 2041
Moontower HS Proletariat: Signed manager Grimthak the Crippler.
Thursday, June 20th, 2041
Longbottom HS Yeti: Signed manager Freaborn Fareoborn.
Wednesday, June 19th, 2041
Fornost HS Cavalry: MA Marroc Willow retires.
Moontower HS Proletariat: MA Aldagrim Proudneck retires.
Edoras HS Reptiles: Signed Manager Armando Shieldfist to a 2-year contract extension.
Minas Tirith HS Dark Siders: Signed Manager Richard Delisle to a 2-year contract extension.
Aldburg HS Rottweilers: Signed Manager Thurtina Siand to a 2-year contract extension.
Almaida HS Ghostriders: Signed Manager Sarkor Galulinde/ Jr. to a 2-year contract extension.
Archet HS Centennials: Signed Manager Kendur the Mean to a 2-year contract extension.
Calembel HS Skylines: Manager Gollim Augcatus leaves the team, his contract was not renewed.
Andunie HS Groundhogs: Signed Manager James Saad to a 2-year contract extension.
Angband HS Skeeters: Fired manager Betsie Knotwise.
Combe HS Crawlers: Signed Manager Sool Toecrusher to a 2-year contract extension.
Staddle HS Raging Bulls: Signed Manager Bosur Oakenshield to a 2-year contract extension.
Bree HS Diamonds: Signed Manager Pushlakh Ghoulslicer to a 2-year contract extension.
Longbottom HS Yeti: Fired manager Nerin Earthrender.
Edoras HS Reptiles: SP Poto Bednerski joins the team.
Romenna HS Cowboys: SP Kugnum Facedragger joins the team.
Minas Tirith HS Dark Siders: C Rufur Gottrisson joins the team.
Aldburg HS Rottweilers: C Miilaethorn Grelf joins the team.
Almaida HS Ghostriders: SP Dae-il Isauron joins the team.
Archet HS Centennials: SP Sobgush Heartchewer joins the team.
Lake Town HS Bears: C Moraudoc Moonglade joins the team.
Calembel HS Skylines: SP Krukgakh Throatcrawler joins the team.
Andunie HS Groundhogs: C Nover Hayashi joins the team.
Haven of Umbar HS Knights: SP Fajahat Paladines joins the team.
Angband HS Skeeters: SP Zarmik Brainslasher joins the team.
Armenelos HS Skyliners: SP Zobzurg O'Glorney joins the team.
Combe HS Crawlers: 3B Dagluk Moonripper joins the team.
Staddle HS Raging Bulls: RP Gundolpho Yogish joins the team.
Lond Daer HS Bruisers: 3B Udbagh Buzoku joins the team.
Ethring HS Gunslingers: 1B Kwan-uk the Terrible joins the team.
Minas Ithil HS Skulls: SP Migan Armorslayer joins the team.
Bree HS Diamonds: CF Korrigash Tinonduil joins the team.
Deephallow HS Squadron: SP Bufur Thurorsson joins the team.
Ephel Brandi HS Fishers: SP Janice Greenthumb joins the team.
Fornost HS Cavalry: SP Tarafah bin Kaseem joins the team.
Dale HS Danger: CL Takayuki Abendroth joins the team.
Moontower HS Proletariat: SP Wadush Daggerslobber joins the team.
Longbottom HS Yeti: SP Alberic Melve joins the team.
Edoras HS Reptiles: SP Bhyrindaar Anulinde joins the team.
Romenna HS Cowboys: C Thuvvia Celomir joins the team.
Minas Tirith HS Dark Siders: 3B Delmuth Audark joins the team.
Aldburg HS Rottweilers: 2B Jaropluk Soreano joins the team.
Almaida HS Ghostriders: SP Sung-heun Mosinsson joins the team.
Archet HS Centennials: SP Harri Vähätalo joins the team.
Lake Town HS Bears: 1B Arghren Toora joins the team.
Calembel HS Skylines: SS Nurbog Earkiller joins the team.
Andunie HS Groundhogs: SS Odo Apazov joins the team.
Haven of Umbar HS Knights: SP Kazarik Alcaréz joins the team.
Angband HS Skeeters: RF Kraghnab Goblinmaker joins the team.
Armenelos HS Skyliners: CF Gylledha Ahmaquissar joins the team.
Combe HS Crawlers: SP Lernik Maksymiuk joins the team.
Staddle HS Raging Bulls: CF Tae-cho Fingertorturer joins the team.
Lond Daer HS Bruisers: SP Grossman Aeon joins the team.
Ethring HS Gunslingers: SP Nusil Earthsmelter joins the team.
Minas Ithil HS Skulls: SS Wyndelleu Goldenleaf joins the team.
Bree HS Diamonds: 3B Cronan Drinker joins the team.
Deephallow HS Squadron: CF Orelinde Throndsen joins the team.
Ephel Brandi HS Fishers: SP Lanus Salirsson joins the team.
Fornost HS Cavalry: RF Chun-hwan Zatevahin joins the team.
Dale HS Danger: CF Amanda Tretyakov joins the team.
Moontower HS Proletariat: 2B Bayani Lang joins the team.
Longbottom HS Yeti: SS Kulabhusana Tatat joins the team.
Edoras HS Reptiles: SP Belegar Moifursson joins the team.
Edoras HS Reptiles: SP Hildigard Grub joins the team.
Romenna HS Cowboys: SP Borigal Moro joins the team.
Romenna HS Cowboys: SP Gugrurg Halflinglover joins the team.
Aldburg HS Rottweilers: SP Ritic Tombhammer joins the team.
Aldburg HS Rottweilers: SP Alabyran Ellarian joins the team.
Almaida HS Ghostriders: SP Tsuyoshi Batterham joins the team.
Almaida HS Ghostriders: SP Minta Ploughman joins the team.
Almaida HS Ghostriders: SP Nyaalsir Sultaasar joins the team.
Almaida HS Ghostriders: SP Xhalth Salad joins the team.
Archet HS Centennials: SP Rhalyf Shalandalan joins the team.
Archet HS Centennials: SP Gudguk Dwarftopper joins the team.
Lake Town HS Bears: SP Miklas Pangle joins the team.
Lake Town HS Bears: SP Llewellenar Elarandel joins the team.
Andunie HS Groundhogs: SP Dertain Eanes joins the team.
Andunie HS Groundhogs: SP Tso-i Throatslobber joins the team.
Andunie HS Groundhogs: SP Avicenna Veloso joins the team.
Haven of Umbar HS Knights: SP Celuman Took joins the team.
Angband HS Skeeters: SP Blugor Solara joins the team.
Angband HS Skeeters: SP Borun of the Forest joins the team.
Armenelos HS Skyliners: SP Moli Carlton joins the team.
Combe HS Crawlers: SP Lorraine Cabruja joins the team.
Combe HS Crawlers: LF Zohrab Goldilocks joins the team.
Combe HS Crawlers: SP Blablag Daggerslobber joins the team.
Combe HS Crawlers: C Sogrunk Spikedragger joins the team.
Staddle HS Raging Bulls: SP Nurboz Oramos joins the team.
Lond Daer HS Bruisers: SP Bjørnar Tirayan joins the team.
Lond Daer HS Bruisers: SP Pervinca Woodenguard joins the team.
Ethring HS Gunslingers: SP Doderic Kingmaker joins the team.
Ethring HS Gunslingers: SP Éloi Argentaamn joins the team.
Ethring HS Gunslingers: SP Mohsin Ferrolha joins the team.
Ethring HS Gunslingers: SP Talila Anuaer joins the team.
Minas Ithil HS Skulls: SP Celandine Tussle joins the team.
Minas Ithil HS Skulls: SP Zodash the Cow-catcher joins the team.
Minas Ithil HS Skulls: SP Glubkog Barreiras joins the team.
Minas Ithil HS Skulls: SP Siloja Legmasher joins the team.
Bree HS Diamonds: SP Ghevond Earorfilith joins the team.
Bree HS Diamonds: SP Thuzburz Giantthrottler joins the team.
Deephallow HS Squadron: C Dalo Knifecrawler joins the team.
Ephel Brandi HS Fishers: SP Skizg the Crazy joins the team.
Fornost HS Cavalry: SP Vazgen Sergison joins the team.
Fornost HS Cavalry: SP Fieryat Earora joins the team.
Fornost HS Cavalry: C Pippin Long Cleve joins the team.
Dale HS Danger: SP Gharduk Devilpoker joins the team.
Dale HS Danger: SP Rowan Headstrong joins the team.
Dale HS Danger: C Bogak Bilas joins the team.
Moontower HS Proletariat: SP Pontus Pugiev joins the team.
Moontower HS Proletariat: SP Brobmak Ruzag joins the team.
Longbottom HS Yeti: C Wagaw Kalea joins the team.
Fornost HS Cavalry: Signed manager Betsie Knotwise.
Saturday, June 15th, 2041
Lake Town HS Bears: Released SP Xu-gang Sharmistha.
Lond Daer HS Bruisers: Released SP Tughnab Kidneyslammer.
Edoras HS Reptiles: Released CF Blutruk the Ripper.
Lond Daer HS Bruisers: Released 2B Solrarz the Crippler.
Ethring HS Gunslingers: Released SP Borg Wilibaldsson.
Moontower HS Proletariat: Released SP Mink Knotwise.
Calembel HS Skylines: Released C Feli Trollbane.
Aldburg HS Rottweilers: Released SS Zogkugh Ratbelly.
Ethring HS Gunslingers: Released LF J.C. Nora.
Combe HS Crawlers: Released C Alaric Squillino.
Romenna HS Cowboys: Released CF Déagol Engh.
Ephel Brandi HS Fishers: Released 1B Zargok Gnomebasher.
Dale HS Danger: Released C Holfast Kaihe.
Aldburg HS Rottweilers: Released C Muumsh Avakyan.
Archet HS Centennials: Released SP Elle-Rhonda Balby.
Armenelos HS Skyliners: Released 1B Nuvian Aliaga.
Staddle HS Raging Bulls: Released C Nyvorlas Crystalembers.
Lond Daer HS Bruisers: Released SP Gweohil Orctwister.
Armenelos HS Skyliners: Released SP Zolbulg Mandicer.
Ethring HS Gunslingers: Released SP Premchand Pridemore.
Lake Town HS Bears: Released LF Sruuol Praharaj.
Ephel Brandi HS Fishers: Released SS Olia Haevaul.
Ethring HS Gunslingers: Released SP Nardual Dewcaster.
Angband HS Skeeters: Released 2B Monar Flakkisson.
Lake Town HS Bears: Released SP Sashenka Oganezov.
Bree HS Diamonds: Released CF Melissa Perom.
Calembel HS Skylines: Released SS Cult Galindil.
Dale HS Danger: Released SP Emosi Skuddisson.
Haven of Umbar HS Knights: Released SP Nuzgurg the Hated.
Ethring HS Gunslingers: Released SS Throghru the Smasher.
Minas Ithil HS Skulls: Released SP Buzgash the Straggler.
Minas Tirith HS Dark Siders: Released SS Dinendal Belurion.
Haven of Umbar HS Knights: Released RP Giprak Spearripper.
Edoras HS Reptiles: Released C Vagharshak Gilsthorpe.
Minas Ithil HS Skulls: Released C Dadrin Elvawen.
Romenna HS Cowboys: Released 2B Gogul Kesilsson.
Romenna HS Cowboys: Released SP Gukgor Ontario.
Deephallow HS Squadron: Released SP Haalaari Hoendton.
Almaida HS Ghostriders: Released CL Kasil Gufursson.
Combe HS Crawlers: Released CL Fesil Tatnall.
Lake Town HS Bears: Released C Darryl Middlemas.
Angband HS Skeeters: Released C Rychell Pholont.
Dale HS Danger: Released 1B Masahiko Boffin.
Armenelos HS Skyliners: Released 2B Kavrala Hone.
Andunie HS Groundhogs: Released SS Zula Leafsigil.
Almaida HS Ghostriders: Released C Okyay Greatchain.
Archet HS Centennials: Released C Giovannino Vikriti.
Lond Daer HS Bruisers: Released C Tusil Feliciauo.
Romenna HS Cowboys: Released C Gaelira Waelvor.
Bree HS Diamonds: Released SP Ysabrylla Oakstaff.
Longbottom HS Yeti: Released RF Thaithor Brilhirion.
Bree HS Diamonds: Released RP Sotok Mendana.
Staddle HS Raging Bulls: Released RP Banar Fomlisson.
Andunie HS Groundhogs: Released C Mason Mosseater.
Staddle HS Raging Bulls: Released 1B Tara Starnar.
Bree HS Diamonds: Released C Grulg Barrients.
Fornost HS Cavalry: Released RP Denema Iseomer.
Edoras HS Reptiles: Released C Bufur Gorolbosson.
Dale HS Danger: Released RF Sudush Heartchewer.
Moontower HS Proletariat: Released CL Boreathor Yraueme.
Angband HS Skeeters: Released SP Sitaram Ahn.
Deephallow HS Squadron: Released CF Susklahava Merauman.
Fornost HS Cavalry: Released RP Nimue Xantrani.
Archet HS Centennials: Released 2B Hafizi Vovchenko.
Andunie HS Groundhogs: Released SP Silvyr Gratton.
Minas Tirith HS Dark Siders: Released C Mosco Bolger.
Lond Daer HS Bruisers: Released C Amnestria Mornmist.
Combe HS Crawlers: Released CF Rory Anondir.
Moontower HS Proletariat: Released 3B Losur Yli-Ranka.
Haven of Umbar HS Knights: Released RP Zurghud Dryadslasher.
Andunie HS Groundhogs: Released RP Iolrath Galadriendel.
Ethring HS Gunslingers: Released C Barpug Mansmasher.
Dale HS Danger: Released C Myrmina Suldusk.
Ephel Brandi HS Fishers: Released SP Savcî Bekian.
Fornost HS Cavalry: Released C Selanlar Eiagol.
Bree HS Diamonds: Released LF Linda Headstrong.
Longbottom HS Yeti: Released C Suung White Hand.
Bree HS Diamonds: Released RP Emilian Berna.
Haven of Umbar HS Knights: Released SS Jin-song Jeyranian.
Staddle HS Raging Bulls: Released C Mentha Tussle.
Lake Town HS Bears: Released 3B Bludhagh Alejándrez.
Fornost HS Cavalry: Released SS Nimue Darkelf.
Almaida HS Ghostriders: Released SP Miika Moschino.
Moontower HS Proletariat: Released RP Miranda Safiy.
Romenna HS Cowboys: Released C Dimacali Tusursson.
Andunie HS Groundhogs: Released RP Grugthak Ettincutter.
Ephel Brandi HS Fishers: Released C Krudmuk Em'ilde.
Edoras HS Reptiles: SP Foinus Gradias joins the team.
Edoras HS Reptiles: SP Isengar In joins the team.
Edoras HS Reptiles: SP Elreamir Neirdre joins the team.
Edoras HS Reptiles: C Koji Isadriel joins the team.
Edoras HS Reptiles: C Teferra Howse joins the team.
Edoras HS Reptiles: C Vazgush Bramblebush joins the team.
Edoras HS Reptiles: CF Boriathor Dlardrageth joins the team.
Romenna HS Cowboys: SP Gautam Vittal joins the team.
Romenna HS Cowboys: SP Arweand Arren joins the team.
Romenna HS Cowboys: SP Yeong-kil Moss joins the team.
Romenna HS Cowboys: SP Magnund Filisson joins the team.
Romenna HS Cowboys: C Mûsâ Sandbrook joins the team.
Romenna HS Cowboys: C Bhyrindaar Arren joins the team.
Romenna HS Cowboys: 2B Nisin Guttrisson joins the team.
Romenna HS Cowboys: CF Regan Vaussson joins the team.
Romenna HS Cowboys: LF Zurg Gajardo joins the team.
Minas Tirith HS Dark Siders: RP Awwab Dorrisson joins the team.
Minas Tirith HS Dark Siders: C Drugh Cibeles joins the team.
Minas Tirith HS Dark Siders: SS Hughig Silverfist joins the team.
Minas Tirith HS Dark Siders: 2B Dejla the Squeaker joins the team.
Aldburg HS Rottweilers: SP Kun-young Elrailbo joins the team.
Aldburg HS Rottweilers: SP Moignar Bardinsson joins the team.
Aldburg HS Rottweilers: C Seljan Beardtwister joins the team.
Aldburg HS Rottweilers: C Hildifons Baggins joins the team.
Aldburg HS Rottweilers: SS Denaigol Elvythien joins the team.
Aldburg HS Rottweilers: RF Imizael Pholont joins the team.
Aldburg HS Rottweilers: 1B Brubbag Goblinmaster joins the team.
Almaida HS Ghostriders: SP Sodzud Vadbolski joins the team.
Almaida HS Ghostriders: SP Euthymius Boga joins the team.
Almaida HS Ghostriders: SP Okri Forgehead joins the team.
Almaida HS Ghostriders: SP Primula Bolger joins the team.
Almaida HS Ghostriders: SP Cheng-gong Hemmila joins the team.
Almaida HS Ghostriders: C Bluknuk Bloodbelly joins the team.
Almaida HS Ghostriders: C Agthak Aced joins the team.
Almaida HS Ghostriders: SS Volak Pinyochón joins the team.
Archet HS Centennials: SP Hamson Stenis joins the team.
Archet HS Centennials: SP Elhieardacil Tyner joins the team.
Archet HS Centennials: RP Brough the Odiferous joins the team.
Archet HS Centennials: RF Subbuh Clubslicer joins the team.
Lake Town HS Bears: SP Brahmagiri Lan joins the team.
Lake Town HS Bears: SP Tokuhei Musictooth joins the team.
Lake Town HS Bears: SP Elvandaruil Denaihir joins the team.
Lake Town HS Bears: RP Endre of Khazad-dum joins the team.
Lake Town HS Bears: C Dejaia Bond joins the team.
Lake Town HS Bears: C Andreas Agrelo joins the team.
Lake Town HS Bears: 1B Dejatina Elrudriel joins the team.
Lake Town HS Bears: 3B Eikki Titsworth joins the team.
Lake Town HS Bears: CF Phaitai Eluldur joins the team.
Lake Town HS Bears: 1B Esmerelda Bramble joins the team.
Calembel HS Skylines: SP Vanechka Carrusca joins the team.
Calembel HS Skylines: SP Gezim Philkin joins the team.
Calembel HS Skylines: SP Gamilmir Tinonduil joins the team.
Calembel HS Skylines: SP Xhemil Dudosson joins the team.
Calembel HS Skylines: C Dialla Throatprodder joins the team.
Calembel HS Skylines: 3B Randy Eavesdropper joins the team.
Calembel HS Skylines: SS Thadash Fleshkiller joins the team.
Calembel HS Skylines: 1B Isengar Marblerage joins the team.
Andunie HS Groundhogs: SP Juppar Eemli joins the team.
Andunie HS Groundhogs: SP Nim Green joins the team.
Andunie HS Groundhogs: SP Immanuel Elvawen joins the team.
Andunie HS Groundhogs: C Foisur Locksmasher joins the team.
Andunie HS Groundhogs: C Thom Westerlund joins the team.
Andunie HS Groundhogs: SS Nopos Githrawyn joins the team.
Haven of Umbar HS Knights: SP Boriathor Isadrielad joins the team.
Haven of Umbar HS Knights: SP Kroznag Armortearer joins the team.
Haven of Umbar HS Knights: SP Xalph Isauron joins the team.
Haven of Umbar HS Knights: C Jeorge-ValJhong Garces joins the team.
Haven of Umbar HS Knights: 1B Dejahlla Fadrielinde joins the team.
Haven of Umbar HS Knights: SS Kikpurui Legedur joins the team.
Haven of Umbar HS Knights: CF Kunak Nailslobberer joins the team.
Haven of Umbar HS Knights: SS Skubdub Eyekiller joins the team.
Angband HS Skeeters: SP Jay-man Stutzman joins the team.
Angband HS Skeeters: SP Keishara Raryndur joins the team.
Angband HS Skeeters: SP Gugha Sheeplover joins the team.
Angband HS Skeeters: SP Isengrin Gamwich joins the team.
Angband HS Skeeters: SP Lagnar Baldricksson joins the team.
Angband HS Skeeters: 1B Pimseen Celiothien joins the team.
Angband HS Skeeters: 2B Kim-Hu Roduge joins the team.
Angband HS Skeeters: LF Wankegh Freudenthal joins the team.
Angband HS Skeeters: LF Erlathan Glithrarion joins the team.
Armenelos HS Skyliners: SP Yuichi Hafferon joins the team.
Armenelos HS Skyliners: SP Glugrog the Hated joins the team.
Armenelos HS Skyliners: SP Drushnok Cleland joins the team.
Armenelos HS Skyliners: C Carl Rosinsson joins the team.
Combe HS Crawlers: SP Oltina Bellas joins the team.
Combe HS Crawlers: SP Hélder Halliday joins the team.
Combe HS Crawlers: C Vranak Mattingly joins the team.
Combe HS Crawlers: C Hemai Schuster joins the team.
Staddle HS Raging Bulls: SP Smaugh Armero joins the team.
Staddle HS Raging Bulls: SP Kogbu the Ripper joins the team.
Staddle HS Raging Bulls: SP Colg the Smasher joins the team.
Staddle HS Raging Bulls: C Shushik Karkampasis joins the team.
Staddle HS Raging Bulls: C Thauhir Foignarsson joins the team.
Staddle HS Raging Bulls: C Henar Glomlisson joins the team.
Lond Daer HS Bruisers: SP Hal Dungan joins the team.
Lond Daer HS Bruisers: SP Jit wei Pomposo joins the team.
Lond Daer HS Bruisers: SP Ilphas Tinalinde joins the team.
Lond Daer HS Bruisers: SP Nindrol Temir joins the team.
Lond Daer HS Bruisers: SP Areom the Ugly joins the team.
Lond Daer HS Bruisers: C Elremli Augcatus joins the team.
Lond Daer HS Bruisers: C Hendrikjan Skogli joins the team.
Lond Daer HS Bruisers: SS Melandrach Elund joins the team.
Lond Daer HS Bruisers: LF Dyffros Moonglade joins the team.
Lond Daer HS Bruisers: RF Hohepa Morgoev joins the team.
Ethring HS Gunslingers: SP Thuvtai Elian joins the team.
Ethring HS Gunslingers: SP Buknug the Stutterer joins the team.
Ethring HS Gunslingers: SP Linda Grundy joins the team.
Ethring HS Gunslingers: SP Drogo Doolin joins the team.
Ethring HS Gunslingers: C Naser Guvorar joins the team.
Ethring HS Gunslingers: C Suuggek Caine joins the team.
Ethring HS Gunslingers: SS Grubnag Halflingbasher joins the team.
Minas Ithil HS Skulls: SP Nremyn Eluarshee joins the team.
Minas Ithil HS Skulls: SP Ogai Ghoulripper joins the team.
Minas Ithil HS Skulls: SP Axidares Oretooth joins the team.
Minas Ithil HS Skulls: SP Carl Green joins the team.
Minas Ithil HS Skulls: C Hufur Safyanov joins the team.
Minas Ithil HS Skulls: 1B Vuugush Carrera joins the team.
Minas Ithil HS Skulls: RF Stromni Goraudensson joins the team.
Minas Ithil HS Skulls: 3B Migan the Evil joins the team.
Bree HS Diamonds: SP Amelio Ringbender joins the team.
Bree HS Diamonds: SP Smugkugh Starslobberer joins the team.
Bree HS Diamonds: C Wilo Facedragger joins the team.
Bree HS Diamonds: C Tarron Raryndur joins the team.
Bree HS Diamonds: LF Aolis Sixto joins the team.
Bree HS Diamonds: CF Ysorka Lomenduil joins the team.
Bree HS Diamonds: CF Jerrolde Camusiil joins the team.
Deephallow HS Squadron: SP Esta Sharoyan joins the team.
Deephallow HS Squadron: SP Glodunter Oathcrusher joins the team.
Deephallow HS Squadron: SP Addick Greenholm joins the team.
Deephallow HS Squadron: SP Kalakuta Belaril joins the team.
Deephallow HS Squadron: C Nabmag Giantchoker joins the team.
Deephallow HS Squadron: C Wawrzen Meirityn joins the team.
Deephallow HS Squadron: LF Endri Shieldmover joins the team.
Deephallow HS Squadron: CF Fren Taralom joins the team.
Deephallow HS Squadron: LF Guo-ning Brightsong joins the team.
Ephel Brandi HS Fishers: SP Othbert Hedgeworth joins the team.
Ephel Brandi HS Fishers: SP Bundin Shreeyash joins the team.
Ephel Brandi HS Fishers: SP Geth Naitaku joins the team.
Ephel Brandi HS Fishers: C Kobrog Yirrell joins the team.
Ephel Brandi HS Fishers: SS Nusin Elephanthammer joins the team.
Ephel Brandi HS Fishers: LF Velaethaunyl Earorfiwyn joins the team.
Fornost HS Cavalry: SP Binus Nalinsson joins the team.
Fornost HS Cavalry: SP Tavmina Galadrienduil joins the team.
Fornost HS Cavalry: C Adelino Footpoker joins the team.
Fornost HS Cavalry: C Hanskarl Halflingbasher joins the team.
Fornost HS Cavalry: SS Wherehiko Estrado joins the team.
Fornost HS Cavalry: 3B Riluaneth Legioril joins the team.
Dale HS Danger: SP Linus Adriano joins the team.
Dale HS Danger: SP Trugulg the Drooler joins the team.
Dale HS Danger: C Gruzhkrut Metalhowler joins the team.
Dale HS Danger: C Remzi Sebater joins the team.
Dale HS Danger: C Friagorn Merauman joins the team.
Dale HS Danger: 1B Pao-tzu Frobe joins the team.
Dale HS Danger: CF Elorfindar Ithruen joins the team.
Moontower HS Proletariat: SP Fili Forgeworker joins the team.
Moontower HS Proletariat: SP Skalf Chiselarm joins the team.
Moontower HS Proletariat: SP Odovacar Soalheiro joins the team.
Moontower HS Proletariat: 3B Olthor Seraphim joins the team.
Longbottom HS Yeti: SP Sarkthor Glarion joins the team.
Longbottom HS Yeti: C Fasur Ritschel joins the team.
Longbottom HS Yeti: C Llombaerth Iseomer joins the team.
Longbottom HS Yeti: 3B Ginar Lechler joins the team.
Longbottom HS Yeti: LF Tiarnán Ormerod joins the team.
Longbottom HS Yeti: CF Grodrik Fetterlein joins the team.
Monday, June 1st, 2020 - OOTP Baseball 20.8 Build 74