SGCBL HIGH SCHOOL B
MAJOR TRANSACTIONS
11/06/2041
 
Thursday, July 18th, 2041
Lond Daer HS Unforgiven: Signed manager Galaudriel Elreogol.
Wednesday, July 3rd, 2041
Gabilgathol HS Bruisers: Signed manager Tavia Legélindë.
Saturday, June 22nd, 2041
Ondosto HS River Bats: Signed manager Gollim Augcatus.
Friday, June 21st, 2041
Esgaroth HS Oilers: Signed manager Aldagrim Miller.
Wednesday, June 19th, 2041
Andunie HS Jayhawks: Signed manager Tonai Eärilmarion.
Sunday, June 16th, 2041
Dale HS Baseball Club: Signed manager Falir Chiseltooth.
Saturday, June 15th, 2041
Gabilgathol HS Bruisers: MA Anson Bunce retires.
Dale HS Baseball Club: MA Hulok Gandolas retires.
Calembel HS Dodgers: Signed Manager Eaiwyn Denilf to a 1-year contract extension.
Almaida HS Rottweilers: Signed Manager Born Overturf to a 2-year contract extension.
Esgaroth HS Oilers: Manager Grim Earthdicer leaves the team, his contract was not renewed.
Erebor HS Sailors: Signed Manager Patrick Butt to a 2-year contract extension.
Combe HS Yellows: Signed Manager Satura the F to a 2-year contract extension.
Minas Tirith HS Blacksmiths: Signed Manager Sjors the Clutcher to a 2-year contract extension.
Stock HS Alley Cats: Signed Manager Eialf Thornravenys to a 2-year contract extension.
Staddle HS Mastodons: Signed Manager Zura Acevedo to a 2-year contract extension.
Andunie HS Jayhawks: Manager Harry Pellerin leaves the team, his contract was not renewed.
Ondosto HS River Bats: Manager Thigol Elruldor leaves the team, his contract was not renewed.
Galabas HS Wrath: Signed Manager Begrin Brockhouse to a 2-year contract extension.
Archet HS Lightning: Signed Manager Eragak Nosethrower to a 3-year contract extension.
Edoras HS Mud Dogs: Signed Manager Grulg Gnomebasher to a 2-year contract extension.
Helms Deep HS Gems: Signed Manager Higak Gnomechewer to a 2-year contract extension.
Lond Daer HS Unforgiven: Manager Grimthak the Crippler leaves the team, his contract was not renewed.
Long Lake HS Blaze: Signed Manager David Ahlstrom to a 2-year contract extension.
Lonely Mountain HS Dodos: Signed Manager Justin Tussle to a 2-year contract extension.
Calembel HS Dodgers: RP Fredegar Mack joins the team.
Almaida HS Rottweilers: SP Berliac Bracewaith joins the team.
Esgaroth HS Oilers: CF Ghorpug Humanslammer joins the team.
Erebor HS Sailors: CF Firin Firinsson joins the team.
Combe HS Yellows: SP Galildoc Belithranduil joins the team.
Dale HS Baseball Club: C Aquilan Nlossae joins the team.
Minas Tirith HS Blacksmiths: SP Nasil Huffmann joins the team.
Stock HS Alley Cats: SP Oslarelar Kraok joins the team.
Staddle HS Mastodons: SP Tevrat Tarvin joins the team.
Minas Ithil HS Mavericks: 3B Gamiadur Bouquet joins the team.
Andunie HS Jayhawks: 3B Kharis Moonbow joins the team.
Ondosto HS River Bats: C Cornelia Knotwise joins the team.
Galabas HS Wrath: 1B Chathanglas Sil-Gal joins the team.
Archet HS Lightning: CF Nogdug Bloodytooth joins the team.
Edoras HS Mud Dogs: 2B Thozdush Garcio joins the team.
Gabilgathol HS Bruisers: SP Genus Gottrisson joins the team.
Helms Deep HS Gems: SP Tuudash Cavernslayer joins the team.
Lond Daer HS Unforgiven: CF Chi-ju Afasijev joins the team.
Long Lake HS Blaze: SP Kalimac Rosenburg joins the team.
Ethring HS Swifts: SS Guddi Sugnussson joins the team.
Armenelos HS Flames: SP Cello Swordlover joins the team.
Mickleburg HS Trappers: 2B Narkom Boffin joins the team.
Lonely Mountain HS Dodos: 2B Stiofan Sagar joins the team.
Gorgoroth HS Forresters: SS Durrag Ginycsson joins the team.
Calembel HS Dodgers: 3B Bakduh Badgerdicer joins the team.
Almaida HS Rottweilers: SP Garag Chiselfist joins the team.
Esgaroth HS Oilers: CF Zordak Bridger joins the team.
Erebor HS Sailors: SP Togo Fleam joins the team.
Combe HS Yellows: LF Hiroshi Galadrielas joins the team.
Dale HS Baseball Club: SP Skabdak Koboldbasher joins the team.
Minas Tirith HS Blacksmiths: SP Yu-hsui Vichur joins the team.
Stock HS Alley Cats: CF Savanna Mugworts joins the team.
Staddle HS Mastodons: SP Donn Greenholm joins the team.
Minas Ithil HS Mavericks: C Rauthomyr Agrivar joins the team.
Andunie HS Jayhawks: CF Ogug Kulyuk joins the team.
Ondosto HS River Bats: CL Vagharshak Anulinde joins the team.
Galabas HS Wrath: SP Marmaduke Swanson joins the team.
Archet HS Lightning: SS Cello Rockkiller joins the team.
Edoras HS Mud Dogs: 1B Thargok Drowslobberer joins the team.
Gabilgathol HS Bruisers: CF Nanthee Elril-gambor joins the team.
Helms Deep HS Gems: 3B Sago Hill joins the team.
Lond Daer HS Unforgiven: 3B Fumli Waldursson joins the team.
Long Lake HS Blaze: SP Bronn Vusinsson joins the team.
Ethring HS Swifts: SP Surzog Kapanaktsian joins the team.
Armenelos HS Flames: CF Sabutai Baines joins the team.
Mickleburg HS Trappers: CF Celelf Shieldmover joins the team.
Lonely Mountain HS Dodos: SP Jussi-Pekka Ressano joins the team.
Gorgoroth HS Forresters: CF Valerii Orped joins the team.
Calembel HS Dodgers: SP Halgug Heartkicker joins the team.
Calembel HS Dodgers: SP Toyokazu Lages joins the team.
Almaida HS Rottweilers: SP Phillam Goramir joins the team.
Almaida HS Rottweilers: SP Snugmug Ettinhater joins the team.
Almaida HS Rottweilers: SP Dong-su Chal joins the team.
Almaida HS Rottweilers: CF Nagrog Juhanian joins the team.
Esgaroth HS Oilers: SP Togan Iwinska joins the team.
Combe HS Yellows: SP Ponto Black joins the team.
Combe HS Yellows: SP Varduhi Bridger joins the team.
Combe HS Yellows: SP Cheyrth Elorfimbor joins the team.
Dale HS Baseball Club: SP Jendrzej Santano joins the team.
Dale HS Baseball Club: SP Niklas Xerez joins the team.
Dale HS Baseball Club: SP Lalia Bauwyn joins the team.
Minas Tirith HS Blacksmiths: SP Kelby Barreau joins the team.
Stock HS Alley Cats: SP Melesse Ulabarro joins the team.
Stock HS Alley Cats: SP Feitze Tainsh joins the team.
Stock HS Alley Cats: SP Skobdug Hearteater joins the team.
Stock HS Alley Cats: SP Harakaz Rocksnapper joins the team.
Staddle HS Mastodons: SP Samuli Goadulphyn joins the team.
Staddle HS Mastodons: SP Galealbo Vardamir joins the team.
Staddle HS Mastodons: SP Gjelt the Malicious joins the team.
Staddle HS Mastodons: SP Nicodemo Fatyuschenko joins the team.
Minas Ithil HS Mavericks: SP Pyeong-chu Bile joins the team.
Minas Ithil HS Mavericks: SP Shinji Moonflower joins the team.
Minas Ithil HS Mavericks: SP Borowyn Nelnueve joins the team.
Andunie HS Jayhawks: SP Tuudash Rosilsson joins the team.
Andunie HS Jayhawks: SP Chwa-ki Fagervold joins the team.
Ondosto HS River Bats: SP Jyrki Archiega joins the team.
Ondosto HS River Bats: SP Ragnar Hammershaker joins the team.
Ondosto HS River Bats: SP Ulgha Heartwalker joins the team.
Galabas HS Wrath: SP Davresh Aspell joins the team.
Galabas HS Wrath: SP Mahjoub Kilimjian joins the team.
Edoras HS Mud Dogs: SP Janice Bracegirdle joins the team.
Edoras HS Mud Dogs: SP Legeon Morningdove joins the team.
Edoras HS Mud Dogs: SP Amanda Alder-friend joins the team.
Edoras HS Mud Dogs: SP Hubyr Galdor joins the team.
Edoras HS Mud Dogs: SP Adaldrida Grimm joins the team.
Gabilgathol HS Bruisers: SP B.J. Holgate joins the team.
Gabilgathol HS Bruisers: SP Qian-hua Rondán joins the team.
Helms Deep HS Gems: SP Merilmir Sultaasar joins the team.
Helms Deep HS Gems: SP Allynna Matsumara joins the team.
Lond Daer HS Unforgiven: SP Bettino Sabola joins the team.
Lond Daer HS Unforgiven: SP Ogzog Brainstomper joins the team.
Lond Daer HS Unforgiven: SP Peromer Saberano joins the team.
Long Lake HS Blaze: CF Gundobad Grim joins the team.
Ethring HS Swifts: SP Jagara Goblinshaker joins the team.
Ethring HS Swifts: SP Asirassa Podenok joins the team.
Ethring HS Swifts: SP Mugnar McBroom joins the team.
Ethring HS Swifts: SP Polo Gilmore joins the team.
Ethring HS Swifts: SP Surdak Armcrawler joins the team.
Armenelos HS Flames: SP Sudkush Legslobberer joins the team.
Armenelos HS Flames: SP Adelard Gwill joins the team.
Mickleburg HS Trappers: SP Cotman Bowie joins the team.
Mickleburg HS Trappers: SP Rabur Bolger joins the team.
Mickleburg HS Trappers: SP Myriil Ildroun joins the team.
Lonely Mountain HS Dodos: SP Jayasvamin Mestre joins the team.
Lonely Mountain HS Dodos: SP Berylla Perom joins the team.
Lonely Mountain HS Dodos: SP Oginga Stonefart joins the team.
Edoras HS Mud Dogs: Released CF Menegilda Grub.
Helms Deep HS Gems: Released SP Posco Biggins-Bunce.
Erebor HS Sailors: Released CL Lunn McMahon.
Stock HS Alley Cats: Released SP Ygrainne Evanara.
Stock HS Alley Cats: Released 1B Truzrub Propwarrior.
Galabas HS Wrath: Released SP Nukag Kulyuk.
Armenelos HS Flames: Released SP Nangub Rekiaro.
Almaida HS Rottweilers: Released 2B Siltai Akunts.
Minas Tirith HS Blacksmiths: Released SP Blythswana Fanache.
Mickleburg HS Trappers: Released RF Creenan Verdejo.
Long Lake HS Blaze: Released RP Smukdub Veenbrink.
Long Lake HS Blaze: Released SP Hoilir Earthsnapper.
Ondosto HS River Bats: Released SP Arnor Hiratsuka.
Minas Ithil HS Mavericks: Released C Paulorin Earorfilith.
Staddle HS Mastodons: Released C Lonar Kobursson.
Mickleburg HS Trappers: Released CL Miranda Mosseater.
Dale HS Baseball Club: Released SS Thaivia Alantar.
Esgaroth HS Oilers: Released LF Karmacandra Mary.
Gorgoroth HS Forresters: Released SP Yghiilra Nightwing.
Lonely Mountain HS Dodos: Released SP Drodgulg Giantchoker.
Minas Tirith HS Blacksmiths: Released C Storri Beardsmelter.
Erebor HS Sailors: Released SP Dagne the Basher.
Ethring HS Swifts: Released SP Saradas Parnell.
Ondosto HS River Bats: Released 2B Xharlion Lhoril.
Lond Daer HS Unforgiven: Released SP Tavla Iliathor.
Lond Daer HS Unforgiven: Released C Mothrys Burrato.
Gabilgathol HS Bruisers: Released SP Diaalia Irithyl.
Esgaroth HS Oilers: Released SS Krubdak Tombro.
Gabilgathol HS Bruisers: Released C Eale Haksson.
Staddle HS Mastodons: Released SP Aymeric Glennie.
Galabas HS Wrath: Released SP Fhociin Selakiir.
Combe HS Yellows: Released C Chalsarda Tinalind.
Galabas HS Wrath: Released CL Marmadas Seraphim.
Minas Ithil HS Mavericks: Released SP Lavinia Gwill.
Erebor HS Sailors: Released 3B Gibzagh Headgobber.
Helms Deep HS Gems: Released SP Randy Ninomiya.
Staddle HS Mastodons: Released C Filippo Yonkers.
Erebor HS Sailors: Released C EinuEhoraie Gravenor.
Ethring HS Swifts: Released 3B Ubub Gnomehammer.
Ethring HS Swifts: Released C Migzub Sildshul.
Dale HS Baseball Club: Released RP Rorek Vagnarsson.
Minas Tirith HS Blacksmiths: Released RP Beogast Mandyam.
Lonely Mountain HS Dodos: Released C Halaema Githrawyn.
Edoras HS Mud Dogs: Released C Meiji Kleijn.
Edoras HS Mud Dogs: Released CL Pervinca Grimm.
Minas Tirith HS Blacksmiths: Released RP Signar Hammertwister.
Armenelos HS Flames: Released CL Grodrik the Devil.
Combe HS Yellows: Released 3B Saradas the Irked.
Andunie HS Jayhawks: Released 3B Yoriie Tudor.
Edoras HS Mud Dogs: Released C Kululu Pian.
Lond Daer HS Unforgiven: Released RF Snughbub Throatcrawler.
Galabas HS Wrath: Released RF Zuzrub Roderick.
Ondosto HS River Bats: Released C Molg the Flatulent.
Galabas HS Wrath: Released RP Gianluigi Ahumba.
Gorgoroth HS Forresters: Released SS Quiang Merumli.
Dale HS Baseball Club: Released 1B Mosin Ramblebucket.
Gabilgathol HS Bruisers: Released RP Pimla G'tarsson.
Long Lake HS Blaze: Released CF Vachagan Kteyan.
Erebor HS Sailors: Released SP Utrub Starslobberer.
Dale HS Baseball Club: Released RP Herugar Authement.
Minas Ithil HS Mavericks: Released RP Nugzurg Stallon.
Helms Deep HS Gems: Released C Thogha Nailslobberer.
Galabas HS Wrath: Released C Ondroth Mazawa.
Almaida HS Rottweilers: Released SP Quang-Thieu Zeimoto.
Gorgoroth HS Forresters: Released RP Brablug Koboldchoker.
Calembel HS Dodgers: Released C Muhittin Novoro.
Almaida HS Rottweilers: Released C Smugkugh Shoda.
Gabilgathol HS Bruisers: Released 2B Sunil Anur.
Minas Tirith HS Blacksmiths: Released 3B Aloka Latysh.
Ethring HS Swifts: Released RF Siltok Laralytha.
Gabilgathol HS Bruisers: Released RP Fimsh Duran.
Staddle HS Mastodons: Released RP Trurgug Toepunisher.
Helms Deep HS Gems: Released SS Allyson Roadapple.
Erebor HS Sailors: Released RP Thuralia Ilbenalu.
Almaida HS Rottweilers: Released RF Halflar Temir.
Galabas HS Wrath: Released CF Ragnar Glisilsson.
Dale HS Baseball Club: Released C Dulbulg Heartkicker.
Andunie HS Jayhawks: Released C Barnet Koprda.
Combe HS Yellows: Released RP Aparoksa Rascaltamer.
Gabilgathol HS Bruisers: Released RP Rollo Wisebattler.
Staddle HS Mastodons: Released 1B Thragulg Liverchewer.
Lonely Mountain HS Dodos: Released C Limli Tatarescu.
Minas Tirith HS Blacksmiths: Released RP Peregrin Mulhall.
Calembel HS Dodgers: SP Denise Black joins the team.
Calembel HS Dodgers: SP Llamryl Tindomieon joins the team.
Calembel HS Dodgers: C Elfstan Rascaltamer joins the team.
Calembel HS Dodgers: C Pontoon Gilmore joins the team.
Calembel HS Dodgers: C Tsovinar Elvo]ra joins the team.
Calembel HS Dodgers: SS Ponto Kemble joins the team.
Almaida HS Rottweilers: SP Haramara Isauron joins the team.
Almaida HS Rottweilers: SP Gamodoc Grailas joins the team.
Almaida HS Rottweilers: C Shatai the Seer joins the team.
Almaida HS Rottweilers: C Trigbuh the Serious joins the team.
Almaida HS Rottweilers: 2B Bakir Estelda joins the team.
Esgaroth HS Oilers: C Gallin the Wacky joins the team.
Esgaroth HS Oilers: SS Gringamor Sandybanks joins the team.
Esgaroth HS Oilers: LF Gollaidur Gradias joins the team.
Erebor HS Sailors: SP Kazi Koisinsson joins the team.
Erebor HS Sailors: SP Thuvtai Galaumer joins the team.
Erebor HS Sailors: C Thingrim Rafursson joins the team.
Erebor HS Sailors: C Brumhosh Toothdrinker joins the team.
Erebor HS Sailors: 3B Gollaiborn Celebrimir joins the team.
Erebor HS Sailors: CF Pollae Elrauhil joins the team.
Combe HS Yellows: SP Sokhdub Throatpoker joins the team.
Combe HS Yellows: SP Rasil Haraginsson joins the team.
Combe HS Yellows: C Thrutruk the Flatulent joins the team.
Combe HS Yellows: C Balin Ranulfsson joins the team.
Combe HS Yellows: SS Qi-zhen Giantprodder joins the team.
Combe HS Yellows: CF Mimosa Woodenguard joins the team.
Combe HS Yellows: RF Bhuman Arabov joins the team.
Dale HS Baseball Club: SP Trugdush Gurbux joins the team.
Dale HS Baseball Club: SP Frilma Monoz joins the team.
Dale HS Baseball Club: C Kinara Gleber joins the team.
Dale HS Baseball Club: 1B Khyssoun Temir joins the team.
Dale HS Baseball Club: SS Gundobad Gamgee-Took joins the team.
Dale HS Baseball Club: RF Goronyyv Glil-Garil joins the team.
Dale HS Baseball Club: C Hodzud Weaselfang joins the team.
Minas Tirith HS Blacksmiths: SP Pippo McCrudden joins the team.
Minas Tirith HS Blacksmiths: SP Ablases Arwamli joins the team.
Minas Tirith HS Blacksmiths: C Claire Hisiliel joins the team.
Minas Tirith HS Blacksmiths: C Hiranyadanta Guevana joins the team.
Minas Tirith HS Blacksmiths: 3B Zula Rotiz joins the team.
Minas Tirith HS Blacksmiths: 2B Huquethae Lomadriethien joins the team.
Minas Tirith HS Blacksmiths: 3B Ghirbog Siurulainen joins the team.
Stock HS Alley Cats: SP Radiden Foinarsson joins the team.
Stock HS Alley Cats: SP Hobdush Woznyak joins the team.
Stock HS Alley Cats: SP Ghuugh Kidneydragger joins the team.
Stock HS Alley Cats: C Ingar Durun joins the team.
Staddle HS Mastodons: SP Regan Ditchdigger joins the team.
Staddle HS Mastodons: SP Tibur Chourio joins the team.
Staddle HS Mastodons: C Arso Celadriendil joins the team.
Staddle HS Mastodons: C Isembold Thrippleton joins the team.
Staddle HS Mastodons: 1B Gaya Holgate joins the team.
Staddle HS Mastodons: 1B Feris Dirteater joins the team.
Staddle HS Mastodons: CF Gorek Leransson joins the team.
Staddle HS Mastodons: LF Akthak Soirbag joins the team.
Minas Ithil HS Mavericks: SP Güner Lightloafer joins the team.
Minas Ithil HS Mavericks: C Mourn Ildroun joins the team.
Minas Ithil HS Mavericks: 1B Verin Goramir joins the team.
Minas Ithil HS Mavericks: 2B Martainn Elrilmamir joins the team.
Minas Ithil HS Mavericks: CF Eglantine the Dapper joins the team.
Andunie HS Jayhawks: SP Vuli Heartmasher joins the team.
Andunie HS Jayhawks: SP Vrsuurbag Rockdelver joins the team.
Andunie HS Jayhawks: SP Bludmuk McRea joins the team.
Andunie HS Jayhawks: C Donnamira Grimoire joins the team.
Andunie HS Jayhawks: C Brobruh the Ripper joins the team.
Andunie HS Jayhawks: C Arwowyn Elvelas joins the team.
Andunie HS Jayhawks: 2B Limli Logansson joins the team.
Ondosto HS River Bats: SP Andwise Hathcock joins the team.
Ondosto HS River Bats: SP Gwudriel Gidush joins the team.
Ondosto HS River Bats: SP Peregrin Rascaltamer joins the team.
Ondosto HS River Bats: C Arweadriel Belaldur joins the team.
Ondosto HS River Bats: 2B Ilich Lagat joins the team.
Ondosto HS River Bats: SS Oenel Alastrarra joins the team.
Ondosto HS River Bats: RF Dong-hyun Elrembor joins the team.
Galabas HS Wrath: SP Thrubhush the Tearer joins the team.
Galabas HS Wrath: SP Phantina Aldarion joins the team.
Galabas HS Wrath: SP Kumhosh Brainslasher joins the team.
Galabas HS Wrath: C Skadzud Wrozumialski joins the team.
Galabas HS Wrath: C Clarros Steale joins the team.
Galabas HS Wrath: CF Camelia Green joins the team.
Galabas HS Wrath: CF Vagnar Clatharla joins the team.
Archet HS Lightning: C Agnivallabha Otletov joins the team.
Archet HS Lightning: C Renzo Humancrawler joins the team.
Archet HS Lightning: RF Pimpernel Tibursson joins the team.
Edoras HS Mud Dogs: SP Bronislav Sillybottom joins the team.
Edoras HS Mud Dogs: SP Jasmine Foxburr joins the team.
Edoras HS Mud Dogs: SP Snoknug the Mean joins the team.
Edoras HS Mud Dogs: C Ghobgagh the Goblin Killer joins the team.
Edoras HS Mud Dogs: C Synnorha Salinero joins the team.
Edoras HS Mud Dogs: CF Marmaduke Greenholm joins the team.
Gabilgathol HS Bruisers: SP Gikor Elriden joins the team.
Gabilgathol HS Bruisers: SP Lanlla Akerman joins the team.
Gabilgathol HS Bruisers: C Cedivar Foxburr joins the team.
Gabilgathol HS Bruisers: C Jabber Chiselhead joins the team.
Gabilgathol HS Bruisers: 1B Jessamine the Witty joins the team.
Gabilgathol HS Bruisers: 2B Amaranth Fumlefot joins the team.
Helms Deep HS Gems: SP Aloiene Suldusk joins the team.
Helms Deep HS Gems: SP Grak Koboldchoker joins the team.
Helms Deep HS Gems: SP Basir Varinsson joins the team.
Helms Deep HS Gems: C Menegilda Hilldweller joins the team.
Helms Deep HS Gems: C Kulir Orecrusher joins the team.
Helms Deep HS Gems: C Gavin Blakney joins the team.
Helms Deep HS Gems: SS Gludbog the Claw joins the team.
Helms Deep HS Gems: RF Lianthorn Elian joins the team.
Helms Deep HS Gems: CF Wadush the Theocrat joins the team.
Lond Daer HS Unforgiven: SP Gamodoc Celal joins the team.
Lond Daer HS Unforgiven: SP Herugar Gamgee joins the team.
Lond Daer HS Unforgiven: SP Runak Fatin joins the team.
Lond Daer HS Unforgiven: C Billy Sandyman joins the team.
Lond Daer HS Unforgiven: C Bucca Hordvik joins the team.
Lond Daer HS Unforgiven: 2B Fort the Demon joins the team.
Long Lake HS Blaze: SP Mukesh Shilvock joins the team.
Long Lake HS Blaze: SP Jusef Raloksson joins the team.
Long Lake HS Blaze: C Firdose Barriento joins the team.
Long Lake HS Blaze: SS Iris Goodrich joins the team.
Long Lake HS Blaze: RF Leran Beardbeater joins the team.
Ethring HS Swifts: SP Snushlak Mogan joins the team.
Ethring HS Swifts: C Athtar Moonbow joins the team.
Ethring HS Swifts: C Galealbo Ongluth joins the team.
Ethring HS Swifts: RF Druk the Plunderer joins the team.
Ethring HS Swifts: 1B Earvin Goraborn joins the team.
Ethring HS Swifts: LF Matilda Baldender joins the team.
Armenelos HS Flames: SP Ralnor Morehouse joins the team.
Armenelos HS Flames: SP Punisa Verarios joins the team.
Armenelos HS Flames: SP Wei-quo Geist joins the team.
Armenelos HS Flames: 1B Ellisar Orbryn joins the team.
Armenelos HS Flames: 3B Rolly Arebalos joins the team.
Armenelos HS Flames: SS Belegar Kruddsson joins the team.
Mickleburg HS Trappers: SP Furgil Goblinbinder joins the team.
Mickleburg HS Trappers: SP Ghishnakh Humanslurper joins the team.
Mickleburg HS Trappers: SP Guonçalle Baldender joins the team.
Mickleburg HS Trappers: SP Cor Elders joins the team.
Mickleburg HS Trappers: C Areahir Tearjerker joins the team.
Mickleburg HS Trappers: SS Sakrattars Legariand joins the team.
Mickleburg HS Trappers: RF Fhaornik Ongluth joins the team.
Lonely Mountain HS Dodos: SP Velomiel Andracksson joins the team.
Lonely Mountain HS Dodos: SP Ushnak Goli joins the team.
Lonely Mountain HS Dodos: C Rhys the Tall joins the team.
Lonely Mountain HS Dodos: C Kar Kuransson joins the team.
Lonely Mountain HS Dodos: C Urthag Legmasher joins the team.
Lonely Mountain HS Dodos: CF Frodo the Incredible joins the team.
Gorgoroth HS Forresters: SP Özkan Temir joins the team.
Gorgoroth HS Forresters: SP Seung-hwan Wolfgobber joins the team.
Gorgoroth HS Forresters: RP Wilimar Rhodes joins the team.
Gorgoroth HS Forresters: C Tathaln Tinurion joins the team.
Gorgoroth HS Forresters: C Methild Firion joins the team.
Gorgoroth HS Forresters: SS Robinia Eavesdropper joins the team.
Tuesday, July 7th, 2020 - OOTP Baseball 20.8 Build 74